„Listy pisane miłością”
Dzisiejszy koncert „Listy pisane miłością” był dla nas wyjątkowym wydarzeniem, a szczególne emocje towarzyszyły nam podczas występu naszych utalentowanych uczennic.
Ich zaangażowanie, wrażliwość i piękne wykonania wzruszyły publiczność i pokazały, jak wielki potencjał w nich drzemie. To dla nas wielka radość móc obserwować ich rozwój i wspierać je na artystycznej drodze.
Serdeczne gratulacje kierujemy również do Pani Katarzyna Nita, która przygotowała dziewczynki do występu oraz jest opiekunem zespołu Bel Canto. Dziękujemy za ogrom pracy, pasję i serce wkładane w rozwój młodych talentów!
