Logo Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie

Kiermasz Wielkanocny

Co roku przed świętami nauczyciele świetlicy szkolnej organizują „Kiermasz Wielkanocny”. W tym roku szkolnym przypadał on w dniach 23-27 marca. Na stoisku usytuowanym na szkolnym korytarzu obok sal świetlicy nasi uczniowie mogli robić świąteczne zakupy.

Zaopatrzyć się było można w: kartki z życzeniami, kolorowanki, książeczki z naklejkami, maty na stół, ozdoby z filcu, owies w doniczkach, gałązki bazi oraz wiele innych ozdób i świątecznych dekoracji. Nie zabrakło również słodyczy.

Kiermasz jak zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony klientów, szczególnie tych najmłodszych. Tydzień pełen handlu wprowadził nas wszystkich w wielkanocny klimat. Dochód z kiermaszu standardowo zostanie przeznaczony na potrzeby świetlicy szkolnej.

Był to ostatni już kiermasz w naszej świetlicy w tym roku szkolnym.

 

Aneta Komiażyk

Galeria zdjęć

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności