Muzyczne „Wiosenne przebudzenie” w naszej szkole
13 kwietnia odbył się szkolny konkurs piosenki integracyjnej pod hasłem „Wiosenne przebudzenie”. W kategorii klas I–IV wystąpiło 11 duetów, co daje łącznie 22 utalentowanych młodych wykonawców. Każda para zaprezentowała nie tylko wysoki poziom wokalny, ale także dużą kreatywność i zaangażowanie.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzieciom za udział, a opiekunom za wsparcie merytoryczne i przygotowanie uczniów. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem talentu oraz pracy włożonej w to wydarzenie. Było to niezwykle wzruszające widowisko.
Po długich naradach jury wyłoniło zwycięzców:
I miejsce ex aequo:
Szymon Wesołowski i Wiktoria Kierznowska (kl. I a)
Adam Godlewski i Zofia Kamińska (kl. IV b)
II miejsce ex aequo:
Marcel Krysiński i Maja Wdziękońska (kl. I a)
Maria Florczak i Hanna Godlewska (kl. III b)
III miejsce ex aequo:
Aleksandra Wierzbicka i Lidia Łapińska (kl. I b)
Hubert Lanczewski i Szymon Podbielski (kl. I e)
Naszą placówkę w Powiatowym Konkursie reprezentować będą dwa duety: Szymon Wesołowski i Wiktoria Kierznowska oraz Adam Godlewski i Zofia Kamińska. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy sukcesów na kolejnym etapie rywalizacji.
