Logo Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie

„Podróż z Pinokiem – wizyta uczniów w Centrum Kultury”

Dnia 27 lutego 2026 r. uczniowie klas III wybrali się do Centrum Kultury na spektakl pt. „Pinokio” w wykonaniu Teatr In‑Art z Wrocławia. Przedstawienie zostało przygotowane na podstawie znanej historii o Pinokio — drewnianym pajacyku, który marzył o tym, aby stać się prawdziwym chłopcem.  
Spektakl był bardzo ciekawy i pełen humoru. Aktorzy w barwny sposób przedstawili przygody bohatera, a scenografia i muzyka dodatkowo uatrakcyjniły odbiór przedstawienia. Uczniowie z dużym zainteresowaniem śledzili losy Pinokia, żywo reagując na zabawne i wzruszające momenty.
Wyjście do Centrum Kultury było wartościowym doświadczeniem. Uczniowie mieli okazję obcować ze sztuką teatralną oraz przypomnieć sobie ważne przesłanie płynące z historii o szczerości, odpowiedzialności i konsekwencjach własnych wyborów.  

Galeria zdjęć

644255564_1272023881663881_8210448363998439489_n 644295833_1272024164997186_2939040268709918513_n 644338790_1272024201663849_5942617647763490901_n 644358908_1272024044997198_6208184397664915933_n 644473270_1272024098330526_1025844138932583705_n 644525265_1272024258330510_6190492678427711745_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności