Logo Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie

Powiatowe Igrzyska LZS w badmintonie

Powiatowe Igrzyska LZS w badmintonie W dniach 14–15 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Powiatowych Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych (LZS) w badmintonie, pod opieką p. Martyny Pęskiej. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej w Osowcu. W sobotę do rywalizacji przystąpili uczniowie klas 7–8, natomiast w niedzielę rozegrano turniej dla klas 4–6. Szczególnie cieszy nas wynik osiągnięty w młodszej kategorii wiekowej. Maria Milewska już drugi rok z rzędu stanęła na podium, zajmując tym razem 3. miejsce (w ubiegłym roku zdobyła 1. miejsce). Bardzo dobrze zaprezentowała się również debiutująca w zawodach Julia Jendras, która zajęła 5. miejsce oraz Alicja Milczewska, która zajęła miejsce 4 w kategorii klas 7-8.

 Gratulujemy zawodniczkom osiągniętych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych w kolejnych turniejach.

 

Galeria zdjęć

badminton_lzs_26 badminton_lzs_01 badminton_lzs_08 badminton_lzs_02 badminton_lzs_03 badminton_lzs_04 badminton_lzs_05 badminton_lzs_07 badminton_lzs_09 badminton_lzs_10 badminton_lzs_14 badminton_lzs_15 badminton_lzs_16 badminton_lzs_17 badminton_lzs_18 badminton_lzs_19 badminton_lzs_20 badminton_lzs_21 badminton_lzs_22 badminton_lzs_23
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności