Logo Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie

"Słoiczki Szczęścia" dzieciom ze Szpitala Klinicznego

18 grudnia 2025 r., opiekunowie Szkolnego Wolontariatu odwiedzili Dziecięcy Szpital Kliniczny w Białymstoku, gdzie na oddziale onkologicznym przekazali dzieciom wyjątkowe „Słoiczki Szczęścia”. Był to gest pełen serca, który wywołał wiele uśmiechów, radości i wzruszeń wśród małych pacjentów.
Kolorowe słoiczki, wypełnione słodyczami i drobnymi upominkami, zaskoczyły dzieci swoją pomysłową i nietypową formą. Każdy słoiczek był symbolem pamięci, troski i wsparcia płynącego od szkolnej społeczności dla dzieci zmagających się z chorobą nowotworową.
Oprócz upominków dzieci otrzymały również list, w którym przekazano informację o ofiarowanej za nie i ich rodziny mszy świętej, która odbędzie się 8 stycznia o godz. 18.00 w parafii Ducha Świętego w Zambrowie. Ta wiadomość została przyjęta z ogromnym wzruszeniem i dała dzieciom wiele radości oraz poczucie, że nie są same w swojej walce.
Wizyta w szpitalu była kolejnym dowodem na to, że nawet drobny gest może nieść wielką nadzieję, a dobro ofiarowane innym wraca w postaci uśmiechu, wdzięczności i wiary w lepsze jutro.

Galeria zdjęć

602377865_4221731681476007_1850500553864639813_n 600230430_4221731751476000_6441004038547191932_n 598980193_4221732251475950_2373924071779692360_n 600215213_4221731951475980_6106394396173773530_n 602366289_4221732078142634_174707379051247557_n
powrót do kategorii
Poprzedni

Pozostałe
aktualności