Logo Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie

Turniej Piłki Ręcznej w Małkini Górnej

Piłkarki ręczne z SP4 reprezentowały miasto oraz Województwo Podlaskie na XXIII Wiosennym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Gminy Małkinia Górna. Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn, które podzielono na dwie grupy:

Grupa A: 1. UKS Dwójka Małkinia Górna r. 2015 2. Jutrzenka Junior Cegłów 3. UKS Kangur Siemiatycze 4. SP Białołęka 5. SP Kleosin

Grupa B 1. UKS 50 Białystok 2. UKS Rozogi 3. SP Jabłoń Kościelna 4. UKS Dwójka Małkinia Górna r. 2016 5. UKS Iskra Zambrów

W grupach grano każdy z każdym w wymiarze czasowym 2x10 minut .

Prowadzona była klasyfikacja, służąca do drugiej części rozgrywek, jednak bez ekspozycji wyników nie było wg zasad Ligi Młodzieżowej, jaką graliśmy w tym sezonie. Zgodnie z rzeczywistością wszystkie zespoły, sprawiły się znakomicie zostały uhonorowane pucharami za I miejsce w turnieju  . Również złote medale zawisły na szyjach wszystkich uczestniczek turnieju.

SP4 reprezentowały: Iga, Hania, Hannah, Wiktoria, Wiki, Marysia, Ala, Michalina, Oliwia, Lena, Sara, Zuzia, Zuzia wraz z trenerem Rafałem Dmochowskim.

Galeria zdjęć

652196617_1284435583756044_3960358058627280474_n 652685523_1284435690422700_1244992560046576561_n 653707711_1284435733756029_7554709903943611934_n 653707766_1284435633756039_5065648265946171766_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności