Logo Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie

Wyróżnienie w kampanii „Miesiąc Wiedzy o Cukrzycy”

Z radością informujemy, że nasza szkoła została wyróżniona podczas kampanii edukacyjnej „Miesiąc Wiedzy o Cukrzycy”, organizowanej przez Fundację Cukrzyca & Spółka Filia Podlaska. Uczniowie przygotowali aż 261 prac plastycznych poświęconych tematyce cukrzycy, dzięki czemu otrzymaliśmy Dyplom Uznania za zaangażowanie w edukację oraz kształtowanie wrażliwości na potrzeby osób chorujących na cukrzycę.   
W uroczystym wręczeniu dyplomów w Białymstoku wzięli udział nasi uczniowie wraz z panią dyrektor Ewą Hryńko, reprezentując społeczność szkolną podczas tego wyjątkowego wydarzenia.  
Gratulujemy wszystkim uczniom zaangażowania, kreatywności i pięknej postawy!

Galeria zdjęć

653710060_1284438317089104_5872430245075710764_n 651864055_1284438263755776_6159404614629620871_n 653706282_1284438223755780_8967831882611109088_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności