Nie hejtuję - motywuję!
Dziś w naszej szkole odbyło się wyjątkowe i niezwykle inspirujące spotkanie.
Mieliśmy zaszczyt gościć Ilonę Adamską – założycielkę Fundacja W zgodzie ze sobą Ilony Adamskiej oraz pomysłodawczynię Kampania Nie hejtuję - motywuję. Podczas spotkania poruszone zostały bardzo ważne tematy związane z hejtem, siłą słowa oraz budowaniem wzajemnego szacunku i wsparcia Pani Ilona podzieliła się swoim doświadczeniem, pokazując, jak wielką moc ma motywacja i dobre słowo. Uczniowie mieli okazję zastanowić się nad tym, jak ich codzienne zachowania wpływają na innych oraz jak każdy z nas może przyczynić się do tworzenia bardziej życzliwej i bezpiecznej przestrzeni.
Dziękujemy za to wartościowe spotkanie i inspiracje do działania!
